A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр"
Нетішинської міської ради

Комплексна оцінка розвитку дитини.

     

 

Комплексна оцінка розвитку дитини

проводиться з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, категорії труднощів, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини.

 

   

    Під час проведення комплексної оцінки фахівці ІРЦ створюють атмосферу довіри та доброзичливості, враховувують фізичний та емоційний стан дитини, індивідуальні особливості її розвитку, вік, місце проживання, мову спілкування тощо.

   Участь батьків (одного з батьків) або законних представників дитини у проведенні комплексної оцінки є обов’язковою.

    Результати комплексної оцінки оформлюються в електронному вигляді, зберігаються в ІРЦ та надаються батькам (одному з батьків) або законним представникам дитини за письмовим зверненням.

  Фахівці ІРЦ ознайомлюють батьків (одного з батьків) або законних представників дитини з особливими освітніми потребами з висновком про комплексну оцінку, умовами навчання та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг у закладах освіти (у разі здобуття дитиною дошкільної чи загальної середньої освіти).

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора