A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр"
Нетішинської міської ради

Матеріально-технічне забезпечення ІРЦ

       Матеріально-технічна база інклюзивно-ресурсного центру включає приміщення, загальна площа яких 144,5 м.кв. (згідно Рішень виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 14.08.2018 р. № 389/2018 та від 06.06.2019 р. № 283/2019 "Про передачу майна територіальної громади міста Нетішин з балансу дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) "Золотий ключик" на баланс "Інклюзивно-ресурсного центру" Нетішинської міської ради, в оперативне управління).

       Центр розміщений на базі закладу дошкільної освіти №8 "Золотий ключик" на першому поверсі.  Доступ до будівлі обладнано пандусом, встановлено кнопку виклику та інформаційні вказівники (піктограми).
      Обладнано кабінети директора, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичних  психологів, залу для занять з лікувальної фізкультури. Придбано меблі для спеціалістів та дітей, мультимедійне обладнання (проектор із інтерактивним модулем, дошка); комп’ютерне обладнання (планшети, багатофункціональні пристрої, ламінатори, ноутбуки); додаткове обладнання (магнітно-маркерні дошки, килими, стенди), дидактичні матеріали (дидактичні іграшки, м’ячі-фітболи, пісочниця, набір кінетичного піску) та спеціальне обладнання (шведська стінка, мат, сухий басейн, тунель, колона з бульбашками, бруси реабілітаційні, модульна доріжка, лави-лампи, стерилізатор, логопедичні зонди, вібромасажер логопедичний, кушетка масажна, сенсорна гойдалка, лижі для координації рухів, гойдалка для зняття напруження, бізіборди), також обладнано туалетну кімнату відповідно до ДБН: В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».

                Фінансування інклюзивно-ресурсного центру здійснюється засновником відповідно до законодавства.

       Фінансово-господарська діяльність інклюзивно-ресурсного центру здійснюється централізованою бухгалтерією управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора