A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр"
Нетішинської міської ради

Міжвідомча співпраця

Нетішинський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

 22 березня 2019 р., "Інклюзивно - ресурсний центр" НМР мав нагоду зустрічати гостей. Ними були педагогічні працівники, які забезпечують інклюзивне навчання в закладах дошкільної освіти та педагогічні працівники Нетішинського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Мета заходу: обмін досвідом щодо використання інноваційних технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Дякуємо за співпрацю!

Дата: від до Скинути

Засідання клубу за професійними інтересами .

Дієві кроки педагогів ІРЦ та ДНЗ 5 щодо інтегрування дітей з особливими освітніми потребами в освітній заклад, у майбутньому - у суспільство. Засідання клубу за професійними інтересами «Особливі діти» у цьому навчальному році стартувало. 

11:22 16.10.2020

Методична підтримка спеціалістів Команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

19.12.19р. відбулося методичне об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО м.Нетішина, де фахівці ІРЦ мали можливість на практиці показати як правильно формувати цілі психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП. Дякуємо Катерині Панкіній, практичному психологу ЗОШ№1 та Тетяні Захаревич-Любченко, методисту з психологічної служби за співпрацю та гостинність.

11:25 20.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора