A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр"
Нетішинської міської ради

Новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за серпень 2022 року.

Дата: 16.09.2022 11:10
Кількість переглядів: 72

ПРЕЗИДЕНТСЬКА ВІДЗНАКА 10-РІЧНОГО МАКСИМА БРОВЧЕНКА, ВІДМІННОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА УКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМ ДОПОМОГИ ДІТЯМ З АУТИЗМОМ ТА ІСТОРІЯ ПРО ПІДЛІТКА З РАС, ЯКИЙ ШУКАЄ ПРИЧИНУ ВОЄН – НА СТОРІНКАХ “АУТИЗМ СЬОГОДНІ” ЗА СЕРПЕНЬ 2022 РОКУ

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за серпень 2022 року. 

На його сторінках на Вас чекають новини про презентацію виставки картин Максима Бровченка, талановитого 10-річного художника з аутизмом з Бердянська. Цього разу захід відбувся в Запоріжжі у просторі дитячої бібліотеки “Юний читач”, куди завітали численні гості та відвідувачі – діти, їх батьки, громадські організації, ЗМІ. Також у випуску на Вас чекає матеріал про відзнаку президентом України Володимиром Зеленським та Першою леді Оленою Зеленською допомоги Максима українським захисникам та боротьби проти окупантів. 

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – про систематизацію потреб дітей з аутизмом, які постраждали під час війни, про різницю між аутизмом та СДУГ, неперевершене інтерв’ю з Аллою Москалець, поведінкової аналітикині, про відмінності європейської та української систем допомоги дітям з аутизмом та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!

Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора