A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр"
Нетішинської міської ради

Іри вдома за допомогою Нумікону.

Дата: 21.01.2021 11:37
Кількість переглядів: 654

Кому і чому потрібен НУМІКОН?

Дітям для вивчення арифметики

Заняття з Нуміконом підключають багато каналів сенсорного сприйняття дитини - слух, зір, дотик, рух та мовлення, що сприяє швидшому засвоєнню матеріалу.

Дітям з порушенням у розвитку, дітям з порушенням зору, затримкою психічного розвитку, розладами спектру аутизму, інтелектуальними та руховими порушеннями

Нумікон допомогає при вивченні математики.

У дітей з синдромом Дауна відносно добре розвинуте зорове сприйняття, тому, насамперед, необхідно забезпечити візуалізацію навчання, яку забезпечує Нумікон.

Дітям з порушенням спектру аутизму

Подача навчання в ігровій формі. Дитина стає більш посидюча, зосередженна, розвивається уява та креативні здібності.

 

Ігри вдома за допомогою Нумікону

 

1. Розглядайте книжки з цифрами, читайте казки, оповідання, віршики, в назвах яких зустрічаються цифри (Наприклад, «Вовк і семеро козенят», «Три ведмеді», «Троє поросят» тощо) і викладайте кількість формами Нумікону.

2. Підбирайте або придумуйте ігри з цифрами та числами, перераховуючи предмети і підсумовуючи результати формами Нумікону.

3. Виліплюйте з пластиліну, піску чи глини цифри, щоб полегшити запам’ятовування дитиною графічного образу цифр.

4. Обговорюйте з дитиною числа, які мають для неї особливе значення (наприклад, вік, кількість членів сім’ї, номер будинку, квартири тощо), викладаючи їх кількість і цифри із форм Нумікону.

5. Розмальовуйте великі цифри олівцем по контуру, заштриховуйте, викладайте за допомогою шнурка, заповнюйте цифри ґудзиками, намистинками, крупами, квасолинами, камінчиками тощо.

6. Співвідносьте число та кількість, коли накриваєте стіл до обіду: кількість тарілок, виделок, ложок з кількістю людей.

7. Повісьте у кімнаті дитини гірлянду з карток, на яких намальовані цифри і відповідна кількість предметів на кожній з них та доповніть їх формами Нумікону.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора