A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр"
Нетішинської міської ради

Сьогодні у Нетішині відкрився “Інклюзивно-ресурсний центр”

Дата: 20.09.2018 14:02
Кількість переглядів: 356

інклюзивЗ метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти на 40-й сесії Нетішинської міської ради від 30 березня 2018 року у нашому місті було утворено «Інклюзивно-ресурсний центр», – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

У червні відбувся конкурс на посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру», переможцем якого стала Ольга Гуменюк. Розпорядженням міського голови від 13 липня Ольгу Володимирівну було призначено директором закладу та укладено контракт на 3 роки. 

На сьогоднішній день освітній центр у Нетішині оснащено кімнатами для індивідуальної та групової роботи логопеда, практичного психолога, дефектолога, облаштовано кімнату лікувальної фізкультури.

Кожен кабінет – із сучасним обладнанням та методично-дидактичними матеріалами. Саме у цих комфортних умовах на пров. Миру, 12 нетішинці віком від 2 до 18 років, які мають особливі потреби та діти з інвалідністю, матимуть змогу безкоштовно отримувати фахову допомогу спеціалістів.

гуменюк4

Відкриття Центру стало можливим завдяки фінансуванню з міського бюджету та державної субвенції.
У четвер, 20 вересня, на базі ДНЗ №8 (Центр розвитку дитини) відбулося урочисте відкриття закладу. 

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора