A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр"
Нетішинської міської ради

Строк навчання для дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 26.10.2020 14:24
Кількість переглядів: 474

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2003 р. № 585» від 21 серпня 2019 р. № 773.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-ka-773

Новою редакцією п. 1 Постанови № 585 установлено, що тривалість здобуття освіти у закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами:

  • може бути продовжена на 1 рік на кожному з рівнів освіти для дітей, які навчаються в інклюзивних класах;
  • становить 10 / 11 років – для  здобуття початкової та базової середньої освіти в спеціальних класах шкіл та спеціальній школі на рівнях, визначених постановою Уряду від 6 березня 2019 р. № 221.

Продовження тривалості на 1 рік може відбуватися на кожному з рівнів освіти з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником та відповідно до індивідуальної освітньої траєкторії.

Водночас, рішення керівника школи про продовження тривалості здобуття освіти має бути ухвалене на підставі рішення команди психолого-педагогічного супроводу дитини, яке, своєю чергою, має бути погоджене з батьками або іншими законними представниками дитини.

Раніше встановлювалися конкретні строки навчання дітей відповідно їхніх освітніх потреб. Зокрема для дітей з порушеннями слуху, зору, опорно-рухового апарату строк навчання встановлювалось у 13 років: I ступінь – підготовчий клас, 1-4 класи, II ступінь – 5-10 класи, III ступінь – 11-12 класи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора