A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр"
Нетішинської міської ради

Проєкт «Єднання заради дії»

Дата: 07.11.2022 14:32
Кількість переглядів: 193

В Україні розробили збірку методичних матеріалів щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке постраждало від військової агресії рф проти України.

Збірка була розроблена БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у межах реалізації проєкту «Єднання заради дії» за підтримки «IREX в Україні».

Як зазначили в БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез», збірка складається із 13 розділів, кожен з яких стосується найбільш актуальних питань соціальної адаптації та відновлення прав постраждалого населення, зокрема містить роз’яснення законодавства щодо надання соціальних та адміністративних послуг ВПО, зразки рішень та заяв.

«Під час роботи над збіркою методичних матеріалів було проаналізовано понад 80 нормативно-правових актів, які регулюють питання соціального захисту населення та регламентують правовий статус внутрішньо переміщених осіб. Відтак, збірка містить корисні матеріали для громадян, які постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії проти України, оскільки в доступній формі роз’яснює особливості законодавства, механізми реалізації прав та захисту інтересів внутрішньо переміщених осіб», – розповіли в БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез».

Детальніше ознайомитись з методичними рекомендаціями можна за посиланнями

 drive.google.com/.../1lOq2GVmYDpj2OgZz.../view

https://sss-ua.org/prava-i-mozhlyvosti-vpo-pid-chas-diyi-voyennogo-stanu/

https://sss-ua.org/Library/book/metodicni_rekomendacii.pdf


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора