A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр"
Нетішинської міської ради

Випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за жовтень 2022 року.

Дата: 30.11.2022 20:39
Кількість переглядів: 236

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за жовтень 2022 року. 

На його сторінках на Вас чекає звіт 13-го Міжнародного конгресу з аутизму, який пройшов під гаслом “Щаслива подорож життям” та розпочав роботу з українського привітання. Захід відбувся 7-9 жовтня 2022 року в Кракові (Польща). Про що говорили? Дізнавайтеся у номері!

У випуску на Вас чекають результати нового дослідження щодо ризиків виникнення психічних захворювань у тих, кому аутизм діагностували у дорослому віці. Повідомляється, що люди, діагностовані у дорослому віці, майже в три рази частіше страждають на психіатричні захворювання ніж ті, яким був поставлений діагноз ще у дитинстві. Чому? Читайте у номері!

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери - звіт про благодійну конференцію “У моєї дитини аутизм. Перші кроки допомоги”, відчайдушна поема про війну “Ми танцюємо на межі” Міші Сергієнко, підлітка з аутизмом, яка здобула перемогу у конкурсі у Великобританії та багато іншого - корисного та цікавого!

Приємного читання!

Слава Україні!

https://cwf.com.ua/vidkrittya-ukraїnoyu-mizhnarodnogo-kongresu-autizm-єvropa-blagodijna-konferencziya-u-moєї-ditini-autizm-pershi-kroki-dopomogi-ta-poema-pro-zha/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора